popis cena jednotka foto informace
Kempová židle - skládací 20 den/ks obrázek příslušenství Nosnost 100 kg.
Kempový stolek - skládací 20 den obrázek příslušenství Rozmě desky 68 x 100 cm.
Jídelní servis pro 4 osoby (Melamin) - 16ti dílný + příbory 20 den/ks obrázek příslušenství Speciální nerozbitné nádobí.
Varné nádobí 20 den obrázek příslušenství Vysoce kvalitní,multi­funkční kuchyňské náčiní z nerezavějící o­celi.
Ložní souprava (polštář + přikrývka + povlečení + prostěradlo) 30 den/ks obrázek příslušenství
Předstan ke karavanu (pouze k obytným přívěsům) 100 den obrázek příslušenství Předstan zvětší Vaši obytnou plochu, vytvoří chráněné zázemí a působí příjemnějším sezení před karavanem. Stavět ideálně ve dvou. Postaveno za cca 15 minut.
Sluneční markýza (pouze k obytným přívěsům) 100 den obrázek příslušenství Pro ochranu před slunečními paprsky. Stavět ideálně ve dvou. Rychlá stavba během 2 minut. Ideální při cestování s častým kempováním. Obytné vozy jsou markýzou vybaveny ve standardu.
Koberec do předstanu 20 den obrázek příslušenství K vytvoření příjemného prostředí v prostoru předstanu. Velmi praktické – omezuje vnášení nečistot do karavanu. Lze zametat i omývat vodou.
Toaletní papír do chemického WC (2 ks jsou v ceně pronájmu) 30 ks obrázek příslušenství Speciální Thetford toaletní papír do chemických toalet.
Náhradní chemie do WC (2 ks jsou v ceně pronájmu) 50 ks obrázek příslušenství Při běžném využívání toalety (3-4 osoby) vydrží jedna náplň na cca 2-3 dny.
Přídavná lednice 30 den obrázek příslušenství Chladící box pro připojení na 12V nebo 230V. (Pozor na vybití akumulátoru vozu. Na 12V používejte jen při jízdě.)
Plynová láhev (1 ks je v ceně pronájmu) 490 ks obrázek příslušenství Náplň čistý Propan. Orientační spotřeba plynu na 1 plynovou lahev: topení - cca 2-3 dny (v zimním období), lednice - cca 30 dnů
Elektrocentrála 2000W - (max. cena 2000,- Kč) - vratná kauce 5000,- Kč 200 den obrázek příslušenství Kompaktní benzinová centrála vhodná i k napájení jemné elektroniky. Palivo Natural 95.
Klimatizace (max. cena 2000,-Kč) 200 den obrázek příslušenství
GPS navigace (max. cena 500,-Kč) 50 den obrázek příslušenství
Přistavení karavanu na Vaše místo pobytu (tam i zpět) 10 km Pokud nemáte vhodný vůz k tažení karavanu, přistavíme Vám jej na místo pobytu (cena neobsahuje mýtné a dálniční známky mimo ČR). Kalkuluje se dopravovaná trasa 4x
Přistavení obytného vozu na Vaše místo pobytu (tam i zpět) 16 km Přistavíme obytný vůz na místo pobytu (cena neobsahuje mýtné a dálniční známky mimo ČR a Rakousko). Kalkuluje se dopravovaná trasa 4x