popis cena jednotka foto informace
Kempová židle - skládací 20 den/ks obrázek příslušenství Nosnost 100 kg.
Kempový stolek - skládací 20 den obrázek příslušenství Rozmě desky 68 x 100 cm.
Jídelní servis pro 4 osoby (Melamin) - 16ti dílný + příbory 20 den/ks obrázek příslušenství Speciální nerozbitné nádobí.
Varné nádobí 20 den obrázek příslušenství Vysoce kvalitní, multi­funkční kuchyňské náčiní z nerezavějící o­celi.
Ložní souprava (polštář + přikrývka + povlečení + prostěradlo) 30 den/ks obrázek příslušenství Kvalitní ložní souprava včetně bavlněného povlečení a prostěradla na gumu.
Náhradní chemie do WC (2 ks jsou v ceně pronájmu) 50 ks obrázek příslušenství Při běžném využívání toalety (3-4 osoby) vydrží jedna náplň na cca 2-3 dny.
Toaletní papír do chemického WC (2 ks jsou v ceně pronájmu) 30 ks obrázek příslušenství Speciální Thetford toaletní papír do chemických toalet.
Předstan ke karavanu (pouze k obytným přívěsům) 100 den obrázek příslušenství Předstan zvětší Vaši obytnou plochu, vytvoří chráněné zázemí a působí příjemnějším sezení před karavanem. Stavět ideálně ve dvou. Postaveno za cca 15 minut.
Sluneční markýza (pouze k obytným přívěsům) 100 den obrázek příslušenství Pro ochranu před slunečními paprsky. Stavět ideálně ve dvou. Rychlá stavba během 2 minut. Ideální při cestování s častým kempováním. Obytné vozy jsou markýzou vybaveny ve standardu.
Koberec do předstanu 20 den obrázek příslušenství K vytvoření příjemného prostředí v prostoru předstanu. Velmi praktické – omezuje vnášení nečistot do karavanu. Lze zametat i omývat vodou.
Přídavná lednice 30 den obrázek příslušenství Chladící box pro připojení na 12V nebo 230V. (Pozor na vybití akumulátoru vozu. Na 12V používejte jen při jízdě.)
Plynová láhev (1 ks je v ceně pronájmu) 490 ks obrázek příslušenství Náplň čistý Propan. Orientační spotřeba plynu na 1 plynovou lahev: topení - cca 2-3 dny (v zimním období), lednice - cca 30 dnů
Elektrocentrála 2000W - (max. cena 2000,- Kč) - vratná kauce 5000,- Kč 200 den obrázek příslušenství Kompaktní benzinová centrála vhodná i k napájení jemné elektroniky. Palivo Natural 95.
Klimatizace (max. cena 2000,-Kč) 200 den obrázek příslušenství Mobilní klimatizace je vhodná spíše do uzavřeného předstanu, kde udržuje nízkou teplotu. Zadní odvod tepla (komín) se podsune pod karavanem ven.
GPS navigace (max. cena 500,-Kč) 50 den obrázek příslušenství Navigace Garmin s aktuálními mapami Evropy. Umístění na přísavku na čelní sklo.
Přistavení karavanu na Vaše místo pobytu (tam i zpět) 12 km Pokud nemáte vhodný vůz k tažení karavanu, přistavíme Vám jej na místo pobytu (cena neobsahuje mýtné a dálniční známky mimo ČR). Kalkuluje se dopravovaná trasa 4x
Přistavení obytného vozu na Vaše místo pobytu (tam i zpět) 18 km Přistavíme obytný vůz na místo pobytu (cena neobsahuje mýtné a dálniční známky mimo ČR). Kalkuluje se dopravovaná trasa 4x